Серце розривається від болю: Ходорівщина втратила ще одного відважного воїна Тараса Павлюка

Дата: 31.07.2023 16:50

Ходорівська  громада не встигає оговтуватись від важких, трагічних звісток про втрату своїх найкращих синів. І ось знову страшна новина про загибель нашого земляка на сході держави... Цього разу із села Садки.

Тарас Ярославович Павлюк народився 3 жовтня 1979 року. Закінчив Вовчатицьку школу. Чоловік відслужив строкову службу, а у 2014 році був призваний на службу в зону проведення АТО.

Від початку повномасштабного вторгнення захищав цілісність України. Солдат Тарас Павлюк був помічником гранатометника 2 відділення, 1 стрілецького взводу 5 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону військової частини 3035. Брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією  Російської Федерації проти України.

Віддано та мужньо захищаючи Батьківщину від окупантів під час  виконання бойового завдання поблизу с.Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області внаслідок ворожого мінометного обстрілу 26 липня 2023 року  Тарас Павлюк отримав поранення несумісні з життям.

Втрата, що обпікає болем серце і душу…

В Героя  залишились мама, дві сестри, брат та дочка.

Ходорівська міська рада  висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя з приводу непоправної втрати. Хай Господь надасть сили пережити важкий біль розлуки!

Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків!

02.08. 2023 року орієнтовно о 12.00.-13.00. год. до Ходорова на Алею Небесної  Сотні прибуде траурний кортеж із тілом загиблого Героя Тараса Павлюка, де відбудеться панахида.

02.08.2023 року о 18.00. год. в родинному домі в с.Садки відбудеться  парастас.

03.08.2023 року о 13.00. год. відбудеться чин похорону в с.Садки.

Безмежна шана та вічна пам’ять Герою!!!