Доброчинна акція до Великодня для наших захисників та внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.04.2023 12:28

Фото без описуВеликдень – одне з найбільших християнських свят. У цей день кожна родина збирається за столом, але, на жаль, далеко не всі мають змогу приготувати традиційні великодні страви, і для багатьох навіть паска з крашанками є розкішшю.

Аби атмосферу свята відчули у кожній домівці у Ходорівській  громаді реалізували доброчинну акцію. За ініціативи  міського голови Олега Коцовського,  сприяння старост та мешканців громади,  надання благодійної допомоги  ТзОВ «Ходорівський м’ясокомбінат», приватного підприємця Петра Юськіва,  міською радою проведено видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають в Ходорівській громаді. У пакунках були найнеобхідніші  продукти до великоднього столу.

Також в церквах освятили Великодні продуктові набори та передали гостинці захисникам, які оберігають спокій нашої громади.

Надіємося, що наша турбота зменшила хоч трішки сум, що ваш Великдень не в рідній домівці…

Велика подяка всім, хто долучився до даної акції!

Дякуємо ЗСУ, що мали можливість спокійно відсвяткувати Великодні свята!