День пам'яті Героїв Небесної Сотні в Ходорівській громаді
20 лютого у Ходорівській громаді за участю вчителів та учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів N2 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які загинули від початку 2014 року.
Розпочався поминальний захід-реквієм панихидою за загиблими учасниками Революції Гідності.
Учасники заходу декламуючи вірші та співаючи пісні згадали Революцію Гідності, яка стала прикладом героїчної боротьби за державу, жертовність за незалежність, свободу рідної української землі.
Під час заходу начальник відділу рекрутингу та комплектування першого відділу Стрийського РТЦК та СП Руслан Марченко та міського голови Ходорівської МТГ п.Олега Теодоровича Коцовского ,вручили орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) вдові загиблого 16 квітня 2022 року ходорівчанина Юрія Павлишина.
На завершення заходу, учасники спільно виконали Боже Великий Єдиний.
Пам'ятаємо кожного Героя, який боровся за незалежність нашої держави, поклавши найдороще - своє життя.
Прагнення всіх патріотично налаштованих українців не змінилося за ці роки, як і прагнення закінчити Перемогою нинішню війну з Росією, відновити територіальну цілісність та побудувати сучасну європейську процвітаючу державу.