Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Сонячний класик: виповнюється 93 роки з дня народження Всеволода Нестайка

Дата: 01.02.2023 14:42
Кількість переглядів: 131

Фото без описуФото без опису

 

У КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" розгорнуто виставку-настрій "Світ пригод Всеволода Нестайка" та за участі учнів 4-б класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 3 ім. Героя України Романа Точина проведено бібліопригоду  "Всеволод Нестайко - володар дитячих душ".

Його світ – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ – ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця.Так ми говоримо про Всеволода Зіновійовича Нестайка – найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря, лауреата літературної премії ім. Лесі Українки (за повість-казку «Незвичайні пригоди в лісовій школі»), премії ім. Миколи Трублаїні (за повість-казку «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків»), премії ім. Олександра Копиленка (за казку «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя»).

P.S. 30 січня, у день народження Всеволода Нестайка, оголошено ім'я лауреата Всеукраїнської літературної премії імені В.Нестайка. Це - Віталій Запека - український письменник, доброволець батальйону "Полтава".

Під час свого перебування на фронті, він написав книжку "Полінка" для своєї новонародженої онуки. Коли книжку надрукували, то вона одразу набула популярності серед читачів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень