Йому було тільки 35-ть …Сум і біль огорнув нашу громаду, ми втратили ходорівчанина Героя  Романа Вереса…

Дата: 17.01.2023 10:18

Фото без описуЦя клята війна знову принесла жахливе сповіщення,  яке читаємо разом з рідними крізь сльози й розпач.  Страшні рядки: «Ваш син – старший солдат Верес Роман Ігорович помер в лікарні міста Дніпро, внаслідок поранень несумісних з життям, отриманих під час штурму ворожими підрозділами позиції ЗСУ».

Захисника Романа Вереса  з м.Ходорова  не стало 28 грудня 2022 року. Він був одним із тих титанів,  чиє молоде життя обірвалося під час оборони Східного форпосту – на околиці міста  Бахмут Донецької області.

Народився  Герой 11 листопада  1987 року, був справжнім патріотом, вірним сином своєї землі, гідно ніс звання захисник України від часу антитерористичної операції і з самого початку повномасштабної війни з російськими окупантами.

Наш земляк мріяв створити  сім’ю, бути надійною опорою для  матері та сестри. Адже був дуже добрим сином та братом.

Рідні й знайомі пригадують, що Роман був  надзвичайно порядним та добрим хлопцем. Таких в наш час дуже мало. Він вмів порадити, підбадьорити, був справжнім у всьому.

Роман Верес був гранатометником І механізованого відділення  І механізованого взводу І  механізованої роти механізованого батальйону військової частини А3719. Виконував бойові завдання на сході України. Важкі поранення отримав 25 грудня 2022 року. А вже через три дні, 28 грудня, його світла душа полинула у небо.

Без найріднішої людини залишилась ще одна оселя громади … Втрачати важко. Особливо, коли гине цвіт нації, який міг би розвивати Україну, нашу громаду  своїм світлим розумом та  працьовитими руками.

Царство Небесне нашому Герою!

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ…..

Про час зустрічі кортежу загиблого Захисника Романа Вереса та чин поховання повідомимо додатково.