Ходорівщина попрощалася з своїм Героєм...Василем Мимоходом...Вічная пам'ять і слава Герою!

Дата: 04.11.2022 12:07

03 листопада  у Ходорівській громаді  провели  в останню дорогу  нашого земляка  Мимоход Василя Володимировича,  який  героїчно загинув  у бою  з російськими загарбниками, захищаючи свою землю, нашу рідну Україну. В ці скорботні дні вся Ходорівська громада, депутатський корпус, виконавчий комітет ради, Ходорівчани, побратими  глибоко сумують та висловлюють  щирі співчуття   всій родині  Василя Мимохода, разом  з ними розділяємо велике горе, яке прийшло в їх родину. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий, добрий спомин про звитяжного  захисника України назавжди залишиться у наших серцях! Вічна пам’ять і Слава Герою, який  ціною власного життя захищав нашу державу від російського окупантаДля всіх нас  Василь був , є і буде прикладом  мужності і відваги , гідним оборонцем  нашої держави.  Він віддав  своє життя, загинувши  за мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю. Він той, що виборював нам майбутнє!

Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Бо допоки в наших серцях живуть  такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось   перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно герою. Вічна тобі пам'ять і вічна Слава! Слава Україні! Героям Слава!