УСПІШНИЙ ВИСТУП ХОДОРІВСЬКИХ КАРАТИСТІВ

Дата: 12.10.2022 10:04

8-9 жовтня 2022 року у Львові відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н., юніорів та юніорок 2004-2005 р.н., молоді 2002-2003 р.н.

Незважаючи на війну, на змагання приїхали 237 спортсменів з 13 регіонів України. Львіську область від Ходорівської ДЮСШ представляли 5 спортсменів: Лалак Роман, Чорний Андрій, Пастух Діана, Тіцька Іванна, Терлак Владислав. Чотирьом учасникам вдалося вибороти нагороди. З них троє, які посіли перші та другі місця увійшли до складу збірної України та будуть змагатися на Чемпіонаті Європи в Болгарії (м.Софія) 4-5 листопада 2022року.

Чемпіони України серед юнаків та дівчат: Терлак Владислав, Тіцька Іванна.

Друге місце серед юніорок: Пастух Діана.

Третє місце серед молоді: Чорний Андрій.

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренера Магарського С.В. з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!