Невимовний біль, сум і сльози: Ходорівщина втратила ще одного Героя

Дата: 08.10.2022 19:01

Сьогодні знову  важка звістка прилетіла до  Ходорівської громади. Під час бойових дій в результаті мінометного обстрілу ворога в районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області 02.10.2022 року загинув  ще один сміливий воїн з нашої громади, житель м.Ходорова   Брик Назар Євгенійович , 09.05.1991 р.н. Призваний 08.08.2022 у навчальний центр А 2900  м.Житомир . Далі проходив військову службу у військовій частині А 4350.

Ціною свого життя Назар здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України як воїна Героя.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого.

Вічна пам’ять та слава Герою !