Запрошуємо на семінар, який відбудеться 20.09.2022р.  о  10.00  год

Дата: 13.09.2022 11:26

Головним  управлінням   Держпраці  у Львівській  області  в  рамках  виконання  Національного  плану  зниження  рівня  незадекларованої  праці  на  2022  рік  та  виконання  окремого  доручення  Державної  служби  України  з  питань  праці № Д-100/2.2/4.1-22а  від  14.06.2022 р.  проводиться  інформаційна  кампанія  «Виходь  на  світло!»

Для  належного  та  ефективного  проведення інформаційної  кампанії  та  інформування  більшого  кола  працівників  та  роботодавців  Ходорівської    територіальної  громади,  20.09.2022р.  о  10.00  год.  буде  проведено  семінар  з  питань  дотримання  законодавства  про  працю  в  частині  належного  оформлення  трудових  відносин, із  суб’єктами  господарювання,  які  здійснюють  діяльність  на території громади  у  сфері  торгівлі,  сільського  господарства  (інших  сферах  господарювання),  який  відбудеться  за  адресою:  м. Ходорів  вул. Грушевського,29 (Палац  культури),  за участю  представників  Управління  Держпраці,  Стрийського  відділу  податків  та  зборів  з  фізичних  осіб  та  проведення  камеральних  перевірок  ГУ ДПС  у  Львівській  області,  Жидачівської  філії  Львівського  обласного  центру  зайнятості,  Відділення поліції  № 1 Стрийського  РУП ГУНП  у  Львівській  області.