Спільна співпраця соціальних служб нашої громади

Дата: 10.02.2022 23:43

10 лютого 2022 року  працівники двох служб Ходорівської міської ради провели круглий стіл під назвою "Спільна співпраця щодо сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах".

Основні теми, які обговорювали спеціалісти Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" та   Служби у справах дітей:

- виявлення сімей вразливих категорій, які проживають на території Ходорівської МТГ, та у яких батьки зловживають алкоголем, неналежним чином виконують батьківські обов'язки.

- напрями соціальної роботи та потреби сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

- соціальні послуги, які будуть надаватися сім’ям.

- причини, що провокують неблагополуччя сімей.

В результаті даного заходу вирішено провести спільні виїзди з метою оперативного реагування та надання допомоги тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

Від початку лютого місяця було здійснено зустріч  в 5 сім*ях, у яких проживає 26 дітей, під час візитів складено акти оцінки потреб та обстеження матеріально-побутових умов.