Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 24.11.2021 14:19

Ходорівська міська рада (юридична адреса: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38, контактні телефони: (0239)53-101, 53-731) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

начальника відділу внутрішньої політики та комунікації з громадою виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Вимоги до посади:

- вища освіта за освітньо -кваліфікаційним рівнем спеціаліста/магістра;

-стаж роботи за фахом не менше 5-ти років;

-володіння державною мовою та знання ділової мови;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 53-731.

Документи подаються за адресою: м. Ходорів, вул. Грушевського, 38, Ходорівська міська рада (протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

-Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов"язаними з прийтяттям на службу ОМС.

- заповнена особова картка державного службовця форми (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-резюме;

-копія документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого знання, присудження наукового ступеня;

- письмова заява про участь у конкурсі;

-копія документа,яки посвідчує особу;

-копія реєстраційної картки платника податків;

-копія трудової книжки;

-копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов"язаних);

- дві фотокартки розміром 4*6 см;

- декларація про майно, доходи , витрати і зобов"язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

-письмову заяву ,в якій повідомляється ,що до особи не застосовуються заборони,визначені ч.3 або ч.4 ст.1 Закону України «Про очищення влади» та надана згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.