Місто Ходорів на рівні з Ватиканом потрапило у документальну стрічку про відомого режисера Кшиштофа Зануссі

Дата: 12.09.2021 19:50

Для зйомок у фільмі до міста завітав сам Кшиштоф Зануссі. Режисером фільму є Владислав Робський. Окрім Ходорова знімали вже у Варшаві, Римі та Ватикані. Разом із зйомками у новому фільмі Кшиштоф Зануссі представив ходорівчанам свій фільм «Ефір», у якому знімався наш земляк Остап Вакулюк.

На показ фільму до Ходорівського Палацу культури пан Кшиштоф разом Остапом Вакулюком, приїхав на возі, запряженому кіньми. Причину такої появи творці фільму поки не афішують, але говорять, що ця інтрига розкриється у новому фільмі, зйомки якого два дні тривали в Ходорові. Більше того, присутні в залі мимоволі отримали можливість знятись у документальному фільмі про Кшиштофа Зануссі, адже зйомки тривали навіть під час показу. Пан Кшиштоф говорить, що він задоволений співпрацею з Україною, адже вважає, що вона має великий потенціал, а його приязнь до країни показує навіть те, що у фільмі позитивний герой Тарас, (роль якого і зіграв Остап Вакулюк) є українцем. Ходорівчани радо зустріли поважних гостей.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Після показу фільму заступник міського голови Ольга Мельник привітала пана Кшиштофа та його команду і наголосила, що його приїзд безперечно важлива подія для нашого міста, яке має багату історію і цього року відзначило 627 років. На згадку про цей візит від імені громади вона подарувала Кшиштофу Зануссі пам’ятні подарунки, пов’язані із Ходоровом.