Учасники АТО отримали допомогу від благодійної організації з США

Дата: 08.09.2021 10:20

Українська діаспора у США є однією з найбільш невтомних діаспор. Тут функціонує ціла низка освітніх, наукових, благодійних організацій. Одна з таких – «Нова українська хвиля, Пасейк» («New Ukrainian Wave, Passaic»). Тут допомагають українським іммігрантам адаптуватися до американського суспільства, шанують та пропагують українську культуру, дотримуються звичаїв і традицій рідного краю. «Українці, члени нашої організації, святкують усі державні і релігійні свята – колядують, маланкують, проводять вечорниці, організовують презентації українських фільмів», - розповідає членкиня «Нової української хвилі, Пасейк», ходорівчанка Оксана Кава. Майже 9 років жінка проживає у Нью-Йорку, каже, що українська діаспора тут - невтомні трудівники, які не тільки бережуть традиції рідного краю, а не забувають, що в Україні триває війна.    «Щоб підтримати воїнів АТО, члени нашої організації влаштовують різноманітні благодійні заходи, концерти. Усі зібрані кошти ми віддаємо в якості матеріальної допомоги українським воїнам, спрямовуємо на закупівлю медичних апаратів, які відправляємо до реабілітаційних центрів в Україні, на медикаменти пораненим АТОвцям, діткам загиблих героїв. Крім того, відправляємо одяг, техніку та інші речі для сімей захисників АТО. Це неабияк надихає до нових звершень, адже будучи далеко за межами своєї країни ти можеш допомогти, підтримати, надати ту допомогу, яка є вкрай важливою у непростий  час», - ділиться пані Оксана. Жінка радіє, що є членкинею згаданої організації, зізнається, там багато щирих безкорисливих українців.    Нещодавно пані Оксана прилетіла в Україну. Завітавши в рідний Ходорів зустрілась із воїном АТО В.Качарабою та дружиною воїна АТО С.Канарською і передала їм фінансову допомогу від організації «Нова українська хвиля, Пасейк» («New Ukrainian Wave, Passaic»). Також жінка розповіла  новим знайомим про саму спільноту, її діяльність та обговорила деталі можливої подальшої співпраці.