28 травня засідав виконавчий комітет

Дата: 13.06.2021 18:32

Як вже зазначалося, 28 травня відбулося засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Засідання пройшло у конструктивній робочій атмосфері.

Під час засідання прийняли такі рішення:

• Внесли зміни до бюджету міської ради на 2021 рік, окрема, збільшили дохідну та видаткову частину бюджету на 763 тисячі 108 гривень. Цю суму Ходорівській міській раді виділено з обласного бюджету згідно розпорядження голови ОДА на реалізацію програми придбання житла учасникам АТО на умовах співфінансування. Заплановано придбати житло для учасників АТО А. Довгого із Лучан та В. Качараби із Садок.
  • Виділили по тридцять тисяч гривень релігійним громадам сіл Ліщин, Городище і БринціЗагірні в рамках реалізації програми «Духовність рятує світ».
  • Визнали КП «Ходорівське УКГ» переможцем конкурсу  та виконавцем послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської громади.
  • Призначили конкурс на обрання управителя житловими багатоквартирними будинками, затвердили положення про конкурс та склад комісії, головою якої обрано А.Батирняк,заступником – Я.Костура, секретарем – Г.Мосій. До складу також увійшли  І.Глушко, Н.Саляк, І.Стадник, Я.Баторик, Р.Сметанський.
  • Дали дозвіл на виготовлення проектнокошторисних документацій.
  • Затвердили кошторисну документацію
  • Дали дозвіл на розміщення пересувного парку дитячих атракціонів та на встановлення соціальної реклами танцювального колективу на фасаді будинку по вулиці Шевчекнка,26.
  • Передали котельню по вул..16 липня з балансу КП «Ходорівводоканал» на баланс міської ради для підготовки матеріалів щодо продажу даного об’єкта, у зв’язку з тим, що рішенням сесії дана споруда була  включена до переліку об’єктів, що підлягають відчуженню.
  • Прийняли ряд питань, що стосуються роботи школи мистецтв ім.Б.Ю.Янівського на 2021/2022 рік.
  • Затвердили встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Ходорівводоканал».
  • Дозволили школі мистецтв проводити заняття в Народних домах у сільській місцевості.
  • Присвоїли адреси на житлові будинки в Ходорові, Грусятичах, Дулібах, Сугрові, Загірочку.
  • Виділили матеріальну допомогу громадянам, згідно поданих заяв у сумі 27 770 тисяч гривень та допомогу до Дня Героїв.

З повним переліком прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті громади в розділі Офіційні документи.