Для юних любителів футболу!

Дата: 05.04.2021 17:25

КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" запрошує на навчання і спортивну підготовку у загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю (невідокремлений структурний підрозділ коледжу) та у академію футболу при коледжі здібних юних футболістів.

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ І КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ВІДБУДУТЬСЯ У ТАКІ ТЕРМІНИ:

18 квітня - для хлопців 2009 р.н (І етап).

25 квітня - для хлопців 2008 р.н.

09 травня - для хлопців 2007 і 2006 р.р.н.

16 травня - для хлопців 2009 р.н. (ІІ етап).

Вступні випробування відбудуться на футбольному полі коледжу за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1.

Початок о 9 годині.

З собою необхідно мати медичну довідку про стан здоров'я та спортивне екіпірування по погоді.

Контактні телефони відповідальних тренерів:

- за 2009 р.н. - Лобасюк Віталій Сергійович - 097 168 43 72.

- за 2008 р.н. - Павлюх Іван Богданович - 067 673 90 23.

- за 2007 р.н. - Павліш Тарасроманович - 067 804 50 86.

- за 2006 р.н. - Безуб'як Володимир Йосипович - 096 469 30 03.

Старший тренер академії - Лобасюк В.С.

Львівський коледж спорту - це заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, який має завданням готувати спортсменів-футболістів високої кваліфікації - резерв до збірних команд України. Коледж спільно з ФК "Карпати" утворює футбольну академію, команди якої "УФК-Карпати" виступають у елітлізі ДЮФЛ і є одними з кращих в Україні. Зараховані до коледжу учні мають змогу здобувати якісну освіту, забезпечуються безкоштовним проживанням у затишному гуртожитку та посиленим харчуванням у їдальні коледжу, повним екіпіруванням спортивною та футбольною формою від ФК "Карпати", участю у різноманітних турнірах, в тому числі закордоном.

Вихованцями коледжу є такі відомі футболісти, як Андрій Баль, Василь Рац, Олег Лужний, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Олег Ящук, Андрій Тлумак, Дмитро Чигринський , Микола Морозюк , Володимир Косевич , Олексій Гуцуляк, Данило Сікан та інші.