Як відзначали 207 річницю від Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 26.03.2021 16:40

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…

Шевченко – явище унікальне. І досі він закликає своїм словом любити рідний край, брататися сильному зі слабим, бути справедливим і чесним. У ньому вся наша історія, все наше буття.

З нагоди відзначення 207 річниці від Дня народження Т.Шевченка товариством  «Просвіта» спільно з відділом освіти, молоді та спорту  та закладами загальної середньої освіти нашої громади проведено інтернет-флешмоб  «Кобзарю! Знов до Тебе я приходжу…»

Нашою метою була популяризація творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, виховання у школярів почуття гордості за свого Тараса, Великого Генія, Титана та Мудреця.

Сімдесят школярів громади взяли участь у флешмобі. Ми отримали велику насолоду від спілкування з невмирущим словом Тараса Шевченка.

Щиро дякуємо всім учасникам флешмобу за майстерне виконання поезій Великого Кобзаря. Кожен буде нагороджений грамотою за участь у цьому заході.