ФОПам продовжено строк для списання ЄСВ

Дата: 12.02.2021 10:02

Жидачівська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» внесено зміни, зокрема, до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

Зміни до Закону № 2464 передбачають, що:

підлягають списанню за заявою платника, поданою до 01 березня 2021 року, несплачені станом на 1 грудня 2020 року суми недоїмки, нараховані фізичним особам – підприємцям на загальній системі оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність, платникам за період з 01 січня 2017 року до 01 грудня 2020 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки включно до дати подання заяви про списання недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Начальник Жидачівської  ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                                                 Володимир ГРЕБІНЬ