150 мішків сміття зібрали жителі села Кам*яне на берегах річки Дністер

Дата: 14.05.2020 16:49

Через Ходорівську ОТГ протікає одна з найбільших річок України – річка Дністер. На її берегах люблять відпочивати, засмагати та рибалити жителі нашого краю. Однак щороку, коли сходить  сніг, окрім квітів та зелені, на березі річки, на жаль, починає просто рясніти  минулорічне сміття.

Небайдужі жителі села Камяне, за ініціативи Марії Заблоцької, влаштували своєрідній флешмоб – «прибери берег рідної річки».

Впродовж вихідного дня вони своїми силами прибрали від сміття берег річки Дністер, назбиравши 150 мішків сміття!!! Участь в акції взяли 43 мешканці села різного віку.

Прикро, що там, де ступає нога людини – залишаються сліди її життєдіяльності: пляшки, пакети, пластиковий посуд. Але найголовніше  – не допускати в майбутньому такого  засмічення.

Активісти, що вийшли на прибирання, вірять, що їх акція стане мотивуючим фактором для мешканців, гостей– не залишати після себе сміття, а підтримувати чистоту та порядок такого гарного місця відпочинку на березі річки Дністер.