Протидія домашньому насильству в умовах карантину

Дата: 13.04.2020 10:40

Часом буває так,що дім зовсім не те місце, де хочеться залишатися. Зараз,під час карантину, люди довше залишаються сам на сам у сім’ях та ще й на фоні стресової і психологічно та економічно нестабільної ситуації. І у разі домашнього насильства у жертви набагато менше можливостей ізолюватися від агресора!Ми просимо вас у цей час бути уважними не тільки до себе, своїх рідних, а й до людей, які живуть поряд з вами! Придивіться уважно, можливо, по  сусідству з вами є проблемні сім’ї або сім’ї, в яких є особи з інвалідністю чи люди похилого віку, котрі потерпають від домашнього насильства. Не залишайтесь осторонь!Ставши свідком домашнього насильства відразу ж повідомляйте відповідні органи! Ви можете врятувати чиєсь життя!

Інформуємо вас про  «гарячі» лінії, куди можна звернутись у випадку домашнього насильства:

- Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству 15-47, працює цілодобово.

- Національна «гаряча лінія» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335, або з мобільного 116 123, працює цілодобово.

- Дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225, 116-111 з мобільного.

- Урядовий кол-центр 15-45.

- «Гаряча лінія» Координаційного центру з надання правової допомоги 0-800-213-103.

- Оперативна лінія Національної поліції України 102.

- «Гаряча лінія» Львівської області 112.

- Інформаційно-консультаційна лінія громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» 2-962-962, або з мобільного 067-674-07-70.

- Телефон Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 032-261-09-42.

Будьте здорові та бережіть себе!