29 - 30 серпня 2019 року - Дні жалоби

Дата: 29.08.2019 16:09

У зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року і внаслідок якої загинули мешканці міста Дрогобич, Ходорівська об’єднана територіальна громада  оголосила на території громади дводенну жалобу за загиблими.

Днями жалоби оголошені 29 та 30 серпня.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на всій території Ходорівської ОТГ закликаємо приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Ходорівська ОТГ висловлює співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Довідково:

За інформацією Головного управління ДСНС у Львівській області, пошуково-рятувальні роботи завершені.

Силами ДСНС  врятовано 7 осіб, у тому числі – 5 дітей. Під завалами виявлено тіла 8 осіб, у тому числі 5-річного хлопчика.