Цікава інформація для юних художників

Дата: 23.04.2019 12:48

Конкурс дитячого малюнку «Природа не має кордонів» присвячений Дню Європи в Україні.

Конкурс проводиться з метою формування у населення екологічної культури та екологічного мислення, дбайливого ставлення до природи.

Отож, до участі у конкурсі запрошуються діти будь-якого віку зі всіх куточків країни.

Щодо умов конкурсу:
– дитячий малюнок має бути присвячений природі Європейського континенту, яка об’єднує населення незалежно від кордонів між країнами;
– учасники конкурсу повинні надіслати роботи та інформацію про автора до 15 травня 2019 року на поштову адресу Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (79026, м.Львів, вул.Стрийська, 98), зазначивши на листі: «Конкурс дитячого малюнку» та їх електронний варіант на електронну скриньку: biores_lviv@ukr.net

Автори найкращих робіт отримають подарунки від Львівської обласної державної адміністрації, а їх роботи візьмуть участь у виставках під час проведення екологічних заходів.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 2387399 чи пишіть на електронну скриньку biores_lviv@ukr.net.