У Львові відбувся VII Форум місцевого самоврядування

Дата: 19.03.2019 10:53

15 березня, у Львові пройшов VII Форум місцевого самоврядування, де більше 200 учасників активно обмінювалися досвідом та дискутували про актуальні проблеми  місцевого самоврядування.

Серед учасників – представники місцевого самоврядування та  органів виконавчої влади, провідні експерти, науковці. Цього року Форум було присвячено питанням: реформа місцевого самоврядування в Україні, проблеми на шляху реформи, зміна виборчої системи, курс децентралізації на 2019 рік, вплив місцевого самоврядування з новими повноваженнями на розвиток місцевої та регіональної економіки, кращі практики залучення інвестицій у громади, наступний етап децентралізації, реформування регіональних органів державної влади в Україні.

Участь у форумі взяла Марія Гавінська, секретар Ходорівської міської ради.