НЕЗВИЧАЙНИЙ РОМАНТИЧНИЙ ЗАХІД ПІДГОТУВАЛИ УЧНІ ШКОЛИ №1 м. ХОДОРОВА

Дата: 14.03.2018 15:33

Нестандартна концепція, в якій поєднані танці,  пісні та інсценізація життєвих історій створила невимушену романтичну атмосферу під час проведення свята"У серці ми кохання несли" в Ходорівській школі №1. Незважаючи на стійку зимову морозну погоду, довгоочікувана весна вже стукає у наші домівки та серця і учням 10-х класів (класні керівники - Баторик О.М. та Пеліховська М.Я.) вдалося подарувати усім присутнім веселий весняний настрій, нагадуючи, що справжня весна завжди квітне у наших серцях лише у тісній гармонії із коханням та любов'ю.

Цю одвічну тему учасники свята зуміли  вправно інтерпретувати на сучасний лад у своїх жартівливих сценках  із циклу «Сімейне життя», а саме:«День перед весіллям», «Теща повернулася з курорту», «Мрія вийти заміж», «Життя в однокімнатній квартирі», «Справедливе кохання».А запальні танці «Вальс», «Джентельмени удачі» та «Контемп» зірвали овації усього залу, як і вправне виконання пісень.

Учні намагались показати все те різнобарв'я людських вчинків, дій, всього того доброго, що є в нас в душі, яке робить людину світлою, доброю, красивою, тобто, люблячою і такою, яку можна просто любити.