План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік затверджено

Дата: 22.11.2017 12:07

Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності» затверджено план діяльності

Ходорівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018:

Назва проекту регуляторного акта

1

Про затвердження Положення про виявлення, обліку  та зберігання безхазяйного майна, прийняття цього майна до комунальної власності  Ходорівської міської ради (Ходорівськоїоб’єднаної територіальної громади) та подальшого розпорядження ним

2

Положення про порядок приватизації та відчуження об'єктів права комунальної власності Ходорівської міської ради (Ходорівської об’єднаної територіальної громади)

3

Порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соцільної інфраструктури Ходорівськоїміської ради (Ходорівської об’єднаної територіальної громади)

4

Про місцеві податки і збори на 2019 рік

5

Порядок розміщення тимчасових споруд (ТС) та умов користування об’єктами благоустрою Ходорівської міської  ради (Ходорівської об’єднаної територіальної громади)

6

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна 2019 рік

7

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік

Відповідальних за розробку регуляторних актів зобов’язано своєчасно та відповідно до чинного законодавства проводити процедуру їх розробки, оприлюднення та затвердження.