Ходорівська громада відзначила свої уродини

В 2016 році  11 колишніх сільських рад (а зараз старостинських округів) прийняли історичне рішення про обєднання в одну велику  громаду із центром в місті Ходорів (на той час – найбільша громада в Україні).  До складу громади увійшли 42 сільських населених пункти та 1 місто, в яких проживає близько 27 тисяч населення. На перших виборах було обрано голову Ходорівської ОТГ – Олега Коцовського та 34 депутати міської ради, які на своїй першій сесії, яка відбулася в квітні 2016 року призначили виконувати обов’язки старост обраних на той час сільських голів.  В повсякденних клопотах та робочих буднях минав час і ось уже наша громада відзначила свої уродини.

В суботу, 9 вересня, відбулася концертна програма за участю заслуженого артиста України Зеновія Гучка та молодіжна дискотека. А вже в неділю, 10 вересня, до Ходорова завітали мешканці та духовні отці  із всіх куточків громади,  учасники АТО та гості з гміни Стравчин (Польща), смт.Ратне  (Волинська область), заступник голови Львівської ОДА М.Вільшинська, радник голови Львівської ОДА В.Корецький, голова Жидачівської районної ради І.Кос, міський голова Жидачева В.Левко, се­лищний голова Гніздичівської ОТГ І.Оліяр, які виступили з привітальними словами.

В межах святкування всі мали можливість  насолодитися виконавською майстерністю артистів, ознайомитися з виставками ужиткового мистецтва та презентацією виробів майстрів-умільців, придбати мистецькі вироби та скуштувати страви господинь.