Засідання депутатських комісій

Дата: 28.08.2017 22:23

Сьогодні, 28.08.2017 року, відбулися засідання профільних депутатських комісій міської ради. Одними з головних питань, які розглядалися депутатами були питання щодо внесення змін до показників Ходорівського міського бюджету, про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконкому, прийнятих в міжсесійний період, про внесення змін до структури ради, про вступ ради до Асоціації об’єднаних територіальних громад. Розглянуто проектно-кошторисні документації, які потребують затвердження на сесії, погоджено надання дозволів на виготовлення проектно-кошторисних документацій, розглянуто перелік об’єктів, які будуть фінансуватися за кошти державної субвенції. Детально розглянуто всі земельні питання, одні з найголовніших це - затвердження генерального плану села Вовчатичі, затвердження детальних планів забудови в селах ОТГ. Доповнено перелік об’єктів нерухомого майна, які пропонуються до продажу або передачі в оренду та внесено зміни до переліку регуляторних актів. В засіданнях депутатських комісій приймали участь Олег Коцовський, міський голова, Марія Гавінська, секретар ради, Анастасія Батирняк та Ольга Мельник, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради. Враховуючи всі зауваження та висновки депутатів, сформовано порядок денний ХУІІ сесії УІІІ скликання Ходорівської міської ради, яка відбудеться 29.08.2017 року об 11.00. в приміщенні Палацу культури .