Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Пам’яті лицарів Революції Гідності

      20 лютого у Палаці культури відбувся вечір-реквієм вшанування Героїв Небесної Сотні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя України Романа Точина та його побратимів. Школярі запалили свічки біля пам’ятних знаків на Алеї Слави Героїв Небесної Сотні Львівщини.

      Нікого не залишив байдужим виступ активного євромайданівця, побратима Героя України Романа Точина - Романа Тітика, якого досі ятрять душевні і тілесні рани – біль втрат, зрада псевдолідерів, котрі на крові майданівців прийшли до влади.

     Лицарям Революції Гідності присвятили літературно-музичні композиції вихованці Центру творчості.

         Документальна стрічка «Острів небайдужих» - правдива розповідь очевидців та учасників трагічних подій 19-21 лютого 2014 року, повернула присутніх у криваву зиму трирічної давності, коли мирні люди вчинили спротив злочинній владі і перемогли. З болем в серці і сльозами на очах вдивлялись у портрети Героїв, що пропливали на екрані, які віддали своє життя за наше щиро майбутнє.

       І дорослі, і школярі з цікавістю розглядали експозицію видань «Небесна Сотня: Герої не вмирають!», розміщену у фойє Палацу культури, яку підготували працівники міської бібліотеки.  « повернутися до списку новин