Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

«Осінній ярмарок» завітав до дитячого садка

        В першій старшій групі закладу дошкільної освіти «Вишеньки» відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий каравай, доробки з природного матеріалу, овочів та фруктів, вироби українського декоративного мистецтва,  та ін.. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Почалося дійство піснею “Вітаєм Вас у нашім ріднім залі”,що створило атмосферу святкового настрою Лунали українські  веселі жартівливі пісні ,вірші, діти вітали гостей таночками: дівчатка «Танцем з хустиною», хлопчики виконали  «Веселий гопак» та ще й гралися в різноманітні ігри. Дуже зворушливим та яскравим було обігрування пісень «Мала баба курку», «Із сиром пироги», який виконали дошкільнята. Всіх гостей та дітей розважало ”Циганське шатро”та  ”Лінивий Гриць”.Закінчилося свято піснею  «Осінній ярмарок», якою прославляли український край з його щедрим врожаєм.

   Учасники ярмарку мали змогу переглянути виставку творчості «Фантазерка осінь», яку організували педагоги з вихованцями та їхніми батьками.

   Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам .

   Від щирого серця дякуємо всім батькам, які допомагали в підготовці свята.

   А також виражаємо подяку вихователям Бугарі Р.Б., Калинець Л.Ф., музичному керівнику Кисіль Н.Л., помічнику вихователя Магеровській М.С. які підготували цю чудову театралізовану розвагу.

   Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб в кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!« повернутися до списку новин