Грудень святами багатий! Як мандрував Миколай по Ходорівщині?

У народі до Святого Миколая ставилися з особливою повагою, оскільки «він другий після Бога заступник на землі». Зимовий Миколай вважався покровителем  усіх бідних і знедолених, землеробства й тваринництва, а також  земних вод, на яких рятував людей. У цю пору зима остаточно «лягає на землю». Вже зібрано збіжжя, зроблено припаси, а тому можна не тільки посвяткувати, а й з боргами розрахуватися. Про тих, хто не встиг чи не зміг віддати до цього дня позичку, казали: «Коли ти мені не віддаси до Миколи, то вже не віддаси ніколи».

Нехай у вас не буде ніколи  боргів, нехай до вас завжди приходить несподіваний та щедрий Миколай….А як ходив Миколай по Ходорівщині можна ознайомитися в фото звіті, який ми пропонуємо до вашої уваги.