Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Про проведення Дня довкілля

Дата: 26.03.2017 16:55

На засіданні виконавчого комітету Ходорівської міської ради, яке відбулося 24 березня, вирішено провести  місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 01 квітня - День довкілля, створити робочу групу для організації проведення даного місячника, затвердити заходи з його проведення, зобов’язати громадян, керівників установ, приватних підприємств  упорядкувати свої та прилеглі до них території по периметру на відстані не менше 3 метрів відповідно до правил благоустрою населених пунктів, привести їх до належного естетичного та санітарного стану. До проведення відповідних заходів будуть залучені  КП«Ходорівське УКГ»,  товариство «Лісівник», Ходорівська дистанція колії, громадські організації, учнівська та студентська молодь.