Переатестація народних колективів Ходорівської ОТГ

Дата: 16.03.2017 16:48

12.03.2017 року у Палаці культури м. Ходорова відбулась переатестація десяти народних колективів Ходорівської ОТГ, які носять звання «народний». Атестувала колективи комісія із м. Львова, головою якої був п. Р.Береза (директор обласного Центру народної творчості).

Звання «народний» підтвердили такі колективи:

Народний самодіяльний ансамбль танцю «Наддністрянка» Палацу культури м. Ходорова (керівник: заслужений працівник культури України – Юзефа Коцовська).

Народна фото-відеостудія «Луг» Палацу культури м. Ходорова (керівник Б.Бирич), яка презентувала відеофільм «У перевеслі вічної краси – наш край» та фотоальбом «Лицар Майдану», який присвячений світлій пам’яті Героя України, лицаря Небесної Сотні Романа Точина (текст Г.Охоцька).

Народний самодіяльний чоловічий вокальний ансамбль «Діброва» Палацу культури м. Ходорова (керівник Б.Катола).

Народна самодіяльна хорова капела «Мрія» Палацу культури м. Ходорова (керівник О.Шпирко).

Народний самодіяльний хор «Дністряни» Народного дому с.Піддністряни (керівник І.Максимців).

Народний самодіяльний оркестр «Заграва» Палацу культури м.Ходорова (керівник П.Андрушків).

Народний самодіяльний фольклорний ансамбль Народного дому с.Юшківці (керівник А.Медвідь).

Народний самодільний дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» Палацу культури м. Ходорова (керівник У.Абрамів).

Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» Народного дому с. Сугрів (керівник Г.Катола).

Народний самодіяльний ансамбль троїстих музик «Візерунки» Палацу культури м.Ходорова.

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради бажає колективам та їхнім керівникам натхнення, творчих успіхів та нових досягнень на мистецькій ниві, де панує її ВЕЛИЧНІСТЬ – МУЗИКА!