Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Подячний молебень за прожитий рік

 

   25 грудня 2017 року, в храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги у м. Стрию відбувся подячний молебень за щасливо прожитий рік. Подякувати Богові прийшли вірні парафій міста Стрия та гості з багатьох куточків Стрийської єпархії, а також керівники та старости старстинських округів Ходорівської ОТГ. Богослужіння очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Присутні дякували Богові за прожитий 2017 рік та просили в Господа щедрих благодатей для себе, своїх родин та України на наступний 2018 рік.

    По завершенні богослужіння, секретар ради Марія Гавінська та заступник міського голови Ярослав Костур привітали  владику Тараса та подарували картину, на якій зображено всі храми Ходорова, а  також  о.Зиновія Микласевича, синкела Стрийської єпархії з  65-літтям.

  За сприяння розвитку Церкви міського голову Олега Коцовського та Ходорівську об’єднану територіальну громаду нагороджено  подячною  грамотою Стрийської єпархії .

   А відтак перед присутніми виступили та подарували незабутні емоції від звучання колядок народний аматорський дитячий вокальний ансамбль “Ромашка” (худ. керівник Ольга Мельник та Уляна Абрамів).« повернутися до списку новин