Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Подяка Волонтерів Ходорівщини.

   

У Великодні свята, коли наш народ, кожне українське серце щиро прагне миру, перемоги над ворогом, злом і неправдою, ми пам'ятаємо про українських бійців, які оберігають наш спокій та захищають нашу незалежність та свободу.

  З 8 до 12 квітня на теренах Ходорівської ОТІ проходила акція "Великодній кошик для воїна АТО". У Народному домі ім.З.Кецала міста Ходорова було організовано збір продуктів для наших захисників, які перебувають у зоні АТО, ветеранів АТО та родин загиблих Героїв.

   Чимало ходорівчан та жителів Ходорівської об’єднаної громади долучилися до благородної милосердної акції. Силами громади було зібрано 8555 гривень. Мужнім захисникам Вітчизни на схід відправлено 1070 кг великодніх гостинців. Паски, м»ясні вироби, яйця, крупи, макарони, печиво,чаї, каву, консервування, засоби гігієни, цукерки, сигарети, малюнки учнів ходорівських шкіл отримали бійні 25 батальйону «Київська Русь», 8 ОБ УДА «Аратта», батальйону ім.Кульчицького, 25 ОПДб, 14 танкового батальйону, розвідники й артилеристи 93 ОМБр.

   Майже 500кг великодніх продуктів передали звільненим у запас воїнам та родинам полеглих Героїв.

    Щиро дякуємо всім мешканням Ходорівської громади, які відгукнулися на нашу акцію і прийняли у ній активну участь. Вдячні за розуміння та співпрацю Ходорівській міській управі, Ходорівському деканату УГКЦ, старостам сіл нашої громади, директорам шкіл, установ і громадських організацій, всім небайдужим.

   Нехай Воскреслий Спаситель благословить миром нашу землю, український народ, захистить наших воїнів.

 Слава Україні! Героям слава!

 Христос Воскрес ! Воскресне Україна!

Волонтери Ходорівщини« повернутися до списку новин