Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Одні вирішують проблеми, а інші їх створюють

   

    Вважаю, що добрі справи робляться не для слави. І не  завжди  люди, які їх роблять про це «афішують».

   З давніх-давен в народі добру справу роблять спільно – громадою. А в наш час  одні  люди   здійснюють  справжній  вчинок  і  долучившись до благородної справи,  роблять все, щоб громада або місто чи  невеличке село ставало красивішим, цікавішим та комфортнішим. А бувають такі «персони», які окрім озвучення нової проблеми або вчинення безглуздого вчинку  більш ні нащо не здатні.   

   Декілька годин назад недалеко від цього місця люди із запаленими лампадками вшановували пам'ять про жертви Голодомору…Коментарі, як кажуть, зайві...

     В такому випадку задумуюся про те, а чи людина в повній мірі віддає собі звіт у власних діях, продумуючи всі можливі наслідки?  Напевно, що ні. Я думаю, що перш ніж піддатися емоціям і здійснити черговий необдуманий вчинок, людині необхідно пригальмувати і повною мірою усвідомити свої дії і наслідки, до яких вони приведуть. Проаналізуйте всі плюси і мінуси ситуації та, виходячи з прийнятого рішення, дійте  позитивно, станьте ініціатором цікавих задумів та мотиватором до дій для інших.  Оберіть для себе іншу роль в Ходорівській об’єднаній територіальній громаді!

 

Секретар ради  Марія Гавінська« повернутися до списку новин