Про участь Ходорівської ОТГ в обласному конкурсі  мікропроектів місцевого розвитку на 2017-2020 роки

Дата: 23.01.2018 14:47

Ознайомившись із основними положеннями Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку  у Львівській області на 2017-2020 роки та обговоривши пріоритети розвитку на 2018 рік, депутати міської ради прийняли рішення про участь Ходорівської ОТГ в обласному конкурсі  мікропроектів.

На даний час за участю ініціативних груп, старост старостинських округів та працівників міської ради відбувається підготовка проектів для подання до участі в конкурсі Львівської обласної ради за такими пріоритетами:

•  «Школи»;
  •  «Охорона здоров'я» ;