Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Зустріч з народними депутатами Львівщини

8 квітня,  у приміщенні Львівської обласної ради, відбулася зустріч народних депутатів  України від міжфракційного об»єднання «Львівщина» з представниками міст області, керівництвом Львова та області, в якій взяв участь голова Ходорівської ОТГ – Олег Коцовський.

Йшлося про вивезення ТПВ зі Львова  й  будівництво сміттєпереробного комплексу.

В результаті було домовлено про створення окремої робочої групи та погодження спільної резолюції. Також під час засідання мери міст Львівської області обговорили можливості подальшого захоронення львівських ТПВ.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про ситуацію щодо вивезення та захоронення ТПВ з міста. Він розповів, що після Великодіх свят , французькою компанією «Еджіс», буде представлено план дій щодо рекультивації полігону в Грибовичах та будівництва нового сміттєпереробного комплексу.

Також виступили мери міст Львівської області, які поінформували про непросту ситуацію щодо захоронення сміття у їхніх населених пунктах.

Досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю міст Львівської області з м. Львовом щодо вивезення та захоронення ТПВ.

Депутати  запропонували провести подібні зібрання з депутатами Тернопільської та Івано-Франківської областей для обговорення можливості співпраці в питаннях захоронення ТПВ.

За пропозицією співголови міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина» Ігоря Васюника буде напрацьована спільна резолюція та буде створено окрему робочу групу з депутатів Верховної Ради України.
.
 

 « повернутися до списку новин