Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

День духовного виховання

  Уже традиційно упродовж дев’яти років 21 вересня стає  особливим та незабутнім днем для шкільної родини ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ходорова. Адже саме цей день поєднує у собі  дві знакові події – величне свято Різдва Пресвятої Богородиці та відзначення річниці заснування шкільної каплички.

    Шкільна громада готується до  Дня духовності  із особливим  трепетом  та відповідальністю. У рамках тижня духовного виховання ,з нагоди відзначення  християнського празника, у школі проводяться численні заходи.

   Цього року вони увінчалися святковим молебнем, музичними перервами духовної музики, тематичними годинами класного керівника, відеолекторіями  на духовну тематику для початкових та старших класів.  Та неперевершеним стало панно «Промінчики подяки» учнів  1-4 класів, адже кожен школяр початкової школи подарував Пресвятій Богородиці свій промінчик дитячої вдячності за усе найкраще, що є у його житті.

   Цей духовний день надовго залишить теплий спогад у серцях великої шкільної  родини ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м.Ходорова.« повернутися до списку новин