ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 15.06.2017 14:07

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності» Ходорівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про плату за землю на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового кодексу України».

Проект регуляторного акту передбачає встановлення на території міста Ходорова податку на землю, що перебуває у власності та користуванні фізичних та юридичних осіб.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Ходорівська міська рада, вул. Грушевського,38 м. Ходорів, 53-451, сhodoriw@ ukr.net.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Ходорівської міської ради  https://hodorivska-gromada.gov.ua/ в рубриці "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА".

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Ходорівської міської ради  регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово

Перелік документів для ознайомлення: Проект рішення Ходорівської міської ради «Про затвердження Положення про плату за землю на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового кодексу України».