Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Міжнародний флешмоб #Global Shevchenko

До 203-ї річниці від дня народження Т.Шевченка у світі стартував міжнародний  флешмоб # Global Shevchenko. Організаторами флешмобу стали громадські організації «Ukrainians « та» Батьківщина молода». Мета флешмобу  – показати пам’ятники Т.Шевченка по всьому світі та в Україні і вшанувати пам’ять Великого Кобзаря. Правила флешмобу прості: з 10 лютого до 8 березня потрібно зробити фото або селфі біля пам’ятника Т. Шевченка, опублікувати це фото на офіційній сторінці флешмобу у Facebook  і  вказати країну та місто,де зроблене фото. А також  запропонували українцям по всьому світу прийти до пам’ятників Шевченку 9 березня та о 16год.Одночасно затитати вірш “Мені однаково,чи буду …”

У флешмобі  взяли участь:українці Латвії,Болгарії,Узбекистанута республіки Таджикістан, організація “Українська хата “ в Йорданії,посольство України в Лівані, співробітники посольства України в Аргентині,українська громада Кіпру,а також учні та вчителі школи в Бортошицях(Польща).

В Україні флешмоб проведено у Одесі, Авдіївці, Ковелі, Краматорську, Луганську, Мелітополі, Охтирці, Запоріжжі, Золочеві, Бібрці, Новому Роздолі.

Гуртківці Ходорівського Центру дитячої та юнацької  творчості теж приєдналися до міжнародного флешмобу  #Global Shevchenko.Учасники гуртка “Джерельце” (кер.Ленишин С.І.) вийшли на Майдан Шевченка , одночасно читали вірш “Мені однаково,чи буду…” та зробили фото.

 « повернутися до списку новин