Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Тренінг «Основи стратегічного планування розвитку громади» для представників ОТГ та громадських організацій.

  17-18 травня, на Львівщині, відбувся  дводенний тренінг  «Основи стратегічного планування розвитку громади» для представників ОТГ та громадських організацій.

   Учасниками тренінгу стали 42 представників ОТГ та громадських організацій, серед них і представник Ходорівської громади.

     Упродовж двох днів вони вивчали процес та методологію стратегічного планування розвитку громади, принципи та техніки стратегічного бачення, формування системи цілей Стратегії та навчались  самостійної  розробки стратегічного плану.

   Звертаючись до учасників тренінгу з вітальним словом перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський подякував усім присутнім за участь, а також  наголосив на важливості створення громадами стратегічних планів для ідентифікації свого розвитку.

   Також Ростислав Замлинський поділився новиною щодо можливої співпраці Аргентинського уряду в межах створення бізнесу на сільському господарстві Західного регіону України.

   Тренінг відбувся за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області в рамках програми U-LEAD.« повернутися до списку новин