ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ХОДОРІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ !!!

Картинки по запросу заборона спалювання сухої трави

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, вигоряння очерету, виконуйте такі правила:

не випалюйте сміття чи суху траву на дачних ділянках, що межують з плавнями і лісовими масивами, та ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі.

Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави; ніколи не розводьте багаття в сухому лісі.

Ніколи не кидайте не погашений сірник або недопалки сигарет.

Пояснюйте людям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

Якщо ви помітили горіння сухої трави - спробуйте ліквідувати самотужки, якщо вам не вдалось ліквідувати самотужки негайно повідомте пожежно-рятувальну службу за номером «101».

Нагадуємо, що Кодексом України про адміністративні правопорушення статтею 77-1 “Самовільне випалювання рослинності або її залишків” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170,0 до 340,0 грн.) і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850,0 до 1190,0 гривень).

Адміністрація Ходорівськой Міської ради.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

• спалювати рослинні залишки на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків коли це здійснюється з викоритсанням спеціальних установок;

• спалювати всі види відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень;

• самовільне випалювання сухої рослиності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болтною та іншою природною рослиністю, рослиністю чи її залишків у смугах відводу автомобільних дорігі залізниць, а також огіалого листя в парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного нагляду у галузі охорони навколишнього природного серидовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

Адміністрація Ходорівськой міської ради та Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до кожного громадянина району та просить відповідально віднестися до даного проблемного питання. Давайте прикладемо спільні зусилля щодо попередження пожеж та збереження природи!

Адміністрація Ходорівськой Міської ради.