Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ХОДОРІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ !!!

Картинки по запросу заборона спалювання сухої трави

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

 

Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, вигоряння очерету, виконуйте такі правила:

не випалюйте сміття чи суху траву на дачних ділянках, що межують з плавнями і лісовими масивами, та ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі.

Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави; ніколи не розводьте багаття в сухому лісі.

Ніколи не кидайте не погашений сірник або недопалки сигарет.

Пояснюйте людям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

Якщо ви помітили горіння сухої трави - спробуйте ліквідувати самотужки, якщо вам не вдалось ліквідувати самотужки негайно повідомте пожежно-рятувальну службу за номером «101».

 

 

Нагадуємо, що Кодексом України про адміністративні правопорушення статтею 77-1 “Самовільне випалювання рослинності або її залишків” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170,0 до 340,0 грн.) і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850,0 до 1190,0 гривень).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністрація Ходорівськой Міської ради.

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

 

 

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

 

  • спалювати рослинні залишки на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків коли це здійснюється з викоритсанням спеціальних установок;

 

  • спалювати всі види відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень;

 

  • самовільне випалювання сухої рослиності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болтною та іншою природною рослиністю, рослиністю чи її залишків у смугах відводу автомобільних дорігі залізниць, а також огіалого листя в парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного нагляду у галузі охорони навколишнього природного серидовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

 

 

Адміністрація Ходорівськой міської ради та Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до кожного громадянина району та просить відповідально віднестися до даного проблемного питання. Давайте прикладемо спільні зусилля щодо попередження пожеж та збереження природи!

 

 

 

 

 

Адміністрація Ходорівськой Міської ради.« повернутися до списку новин