Нагородження переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

22 травня 2017 року у Львівському національному університеті ім. І.Франка відбулося нагородження переможців Всеукраїнських конкурсів, науково-дослідницьких робіт та олімпіад.

Надзвичайно приємно, що серед номінантів була учениця 5 класу Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Петрів Тетяна, яка стала дипломантом ІІ ступеня за зайняте ІІІ місце у VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Відрадно, що і Гульцьо Л.Р., вчитель української мови та літератури, і учениця були нагороджені не тільки грамотами, дипломами та подяками, а й досить значними грошовими преміями.

Нагороди вручали Голова обласної державної адміністрації Синютка О.М. та директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Мандзій Л.С.