Всеукраїнський конкурс ІТ проектів та кіберспорту «ITalent» серед молоді віком до 18 років

Дата: 24.11.2017 09:15

Розпочалася реєстрація учасників другого сезону Всеукраїнського конкурсу ІТ проектів та кіберспорту «ITalent» серед молоді віком до 18 років.

Організатором конкурсу виступає Український державний центр позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти.

Конкурс проводиться у два етапи: заочний (онлайн) та очний. Фінал відбудеться 24 грудня 2017 року у Києві.

Детальніші умови проведення конкурсу розміщені на сайті: http://www.italent.org.ua.

Довідково:

ITalent – це перший державний ІТ конкурс всеукраїнського масштабу! У ньому можуть взяти участь ті, хто використовує комп'ютер для своєї творчості. Від копіпасту, qwerty до WASD: у цьому конкурсі довести свої вміння зможуть усі. Це змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам в Україні серед учнівської молоді.