Свято ДИТИНСТВА!

Дата: 09.06.2017 08:41

Неймовірно радісне, веселково-барвисте та казково-чарівне свято ДИТИНСТВА відбулось 06 червня 2017 року у приміщенні Палацу культури міста Ходорова. Це був справжній зорепад маленьких-«великих» талановитих зірочок.

Організаторами цього дійства стали: директор Палацу культури міста Ходорова – Галина Кадюк; керівник молодшої, середньої та підготовчої груп народного аматорського ансамблю танцю «Наддністрянка» Палацу культури – Леся Семчій та керівник театрального відділу Ходорівської дитячої школи мистецтв – Віра Гураль. В концерті взяли участь вихованці ХДШМ: юні піаністи (викл. Ольга Афтаназів) та бандуристи (викл. Ірина Шемечко).

Бажаємо нашим діткам здоров’ячка, радісних та незабутніх днів дитинства, а їхнім батькам – мудрості у вихованні, терпіння і розуміння. Нехай ваші діточки виростають і вам, і нам на втіху, та в майбутньому стануть справжніми ЛЮДЬМИ!!!