Засідання депутатських комісій міської ради

Дата: 06.02.2017 13:34

Фото без опису6 лютого 2017 року в приміщенні Ходорівської міської ради відбулися засідання постійних профільних депутатських комісій міської ради, на яких розглянуто  питання порядку денного ХІ (позачергової) сесії міської ради,  яка відбудеться 07.02.2017 року.

Серед основних питань, які пропонуються на розгляд сесії: про внесення змін до рішення  Ходорівської  міської  ради  №556  від  22.12.2016 року «Про  бюджет  Ходорівської  міської ради  на 2017 рік», про внесення змін до показників Ходорівського міського бюджету, про затвердження Стратегії розвитку Ходорівської об’єднаної територіальної  громади до 2025 року, про внесення зміни до рішення ІІ сесії VІІІ скликання Ходорівської міської ради від 14.07.2016року №47 «Про встановлення ставок земельного податку на території  Ходорівської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» та № 48 «Про встановлення плати за оренду землі на території  Ходорівської  міської  об’єднаної територіальної громади на 2017 рік», про створення публічної бібліотеки Ходорівської ОТГ, про встановлення контингенту учнів в Ходорівській дитячій школі мистецтв та розміру батьківської плати за навчання дітей, про затвердження переліку бюджетних установ Ходорівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) та земельні питання.