Дата: 27.02.2017 22:58

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури,  туризму та охорони культурної спадщини від 30 січня 2017 р  № 4 «Про затвердження положення  про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника  закладу культури»  відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної  посади  директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліотека» Ходоріввської міської ради.

Керуючись частинами третьою і шостою статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліотека» Ходоріввської міської ради

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає  до 16 березня  2017 року відділу культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради такі документи:

• лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.
  • до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу відділу культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради: 81750, м.Ходорів, вул.Львівська, 39., e-mail:Kulturakhodoriv@ukr.net

Відповідальна особа – Кісіль Христина Романівна,

контактний телефон: +380961129994.

16-17 березня 2017 року подані пропозиції розглядаються відділом культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Жеребкування буде проведено  20 березня 2017 року  за адресою: м.Ходорів, вул.Львівська, 39.

Документи. Заява, анкета