О Г О Л О Ш Е Н Н Я "Конкурс на заміщення вакантної посади директора «Ходорівської міської публічної бібліотеки» "

Дата: 27.02.2017 22:54

О Г О Л О Ш Е Н Н Я Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради (юридична адреса: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Львівська, 38, контактні телефони: (0239) 53-101, 53-331) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора «Ходорівської міської публічної бібліотеки» Ходорівської міської ради Львівської області Вимоги до кандидата: - освіта вища; - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; - вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Документи, які подаються конкурсній комісії: - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографія; - копія документа, що посвідчує особу; - копії документів про вищу освіту; - два рекомендаційні листи довільної форми; - мотиваційний лист довільної форми; - проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років. Документи приймаються протягом 30 днів з часу виходу газети за адресою: м.Ходорів, вул.Львівська, 38.