Адресна допомога на санаторне лікування для учасників АТО

Дата: 13.09.2017 22:54

У межах реалізації Комплексної програми со­ціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки 91 інвалід війни І, II, III груп з числа військо­вослужбовців, які брали участь в АТО, отримали адресну допомогу на реабілітацію або санаторно- курортне лікування на загальну суму майже півтора мільйона гривень.

Допомогу надаватимуть один раз на рік на одну особу для оплати вартості медичної та/або фізичної реабілітації у розмірах:

інвалідам війни І групи - 25 000 гривень;

інвалідам війни II групи - 15 000 гривень;

інвалідам війни III групи - 10 000 гривень;

Розмір допомоги на забезпечення санаторно-ку­рортним лікуванням у 2017 році становить 5 250 грн.

Допомогу надаватимуть та виплачуватимуть інвалідам війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО та зареєстровані/фактично проживають у Львівській області (особам з тим­часово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції допомога призначається за місцем фактичного прожи­вання), за умови відсутності коштів для надання грошової компенсації чи інших виплат на реабі­літацію або санаторно-курортне лікування у бю­джетах міст, районів та об'єднаних територіальних громад області.