Нагородження переможців першості Ходорівщини з футболу

Дата: 26.02.2017 21:15
Кількість переглядів: 1909

В Палаці культури міста Ходорова відбулася урочиста церемонія нагородження переможців першості Ходорівщини з футболу 2016 року. Голова футбольної федерації Роман Піпа підвів підсумки першості, вручив командам-переможцям кубки, а гравцям – медалі. Вітаємо тих, хто почесно зайняв місця на п’єдесталі, а це: у І лізі - чемпіон ФК «Вовчатичі», 2 місце – «Зоря» (Бортники), 3 місце – «Козак» (Загірочко); у ІІ лізі  (відповідно) – «Юність» (Юшківці), «Рода» (Рудківці), «Колос» (Ліщин). Пам’ятними призами нагородженні кращі гравці команд та грамотою – подякою В.Ониськів (Піддністряни) за інформаційну підтримку. Святковий настрій для учасників створювали Олена Мотулка та Володимир Мотрук, які виконали чудові українські пісні.