Урочистості «Овіяні славою» в Бринцях-Загірних

Дата: 18.10.2017 20:49

В рамках святкування 75 річниці створення УПА та Дня захисника України відбулися урочистості в Народному Домі села Бринці-Загірні. Присутні висловили подяку всім, хто брав участь у війні на Сході та вшанували хвилиною мовчання синів і дочок України, які не повернулися додому. Серед них, на жаль, і уродженець села Михайло Березка, якому цими днями мало виповнитися лише 21 рік…

З привітальним словом до учасників заходу звернулися депутат обласної ради І.Ільків,  секретар Ходорівської міської ради М. Гавінська, депутати Ходорівської міської ради Ю.Яремишин, О.Самборська, В.Басараб, які наголосили на важливості проведення патріотичного заходу, подякували за співпрацю громаді і старості Роману Зошію за організацію свята. На урочистостях також були присутні заступник міського голови Анастасія Батирняк та старости Жирівського старостинського округу Орест Пивовар та Піддністрянського старостинського округу Ростислав Сомик.

Надзвичайно цікавою та насиченою була програма святкувань. Жителі Вибранівського старостинського округу мали можливість насолодитися виступами колективів с.Бринці-Загірні, с.Вибранівка, а також в гості завітали справжні львівські козаки та вже знайомий Ходорівській ОТГ гурт «Родина», в якому приймає участь батько і його шестеро дітей. Віртуозна гра на музичних інструментах гурту зривала хвилю овацій після кожного виконаного твору, серед яких «Верховина», «Чардаш», «Козацький марш», запальні коломийки, віночок українських пісень та інші.

Після концерту всі мали можливість скуштувати смачний куліш, який приготували справжні козаки!